Hakkımızda - Cmes Mimarlık Mühendislik | CMES Mimarlık Mühendislik

Cmes Mimarlık Mühendislik

Cmes Mimarlık Mühendislik Elektrik Mekanik San. ve Tic. Ltd. Şti. İzmit-Kocaeli'de 1993 yılında kuruldu.

İzmit Ticaret Odası üyesi olan Şirketimiz Elektrik Ruhsat Proje; Sıhhı Tesisat, Isı Yalıtım, Kalorifer Ruhsat Proje; Elektrik Alçak ve Orta Gerilim Proje ve Taahhüt, Elektrik Malzemeleri, Elektrik Abone Açılış ve Yeni makinelerimizle Copy-Ozalit hizmetleri vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren faaliyet gösterdiği konularda kaliteden taviz vermeyen firmamız çok sayıda projeyi ve taahhüt işlerini başarıyla tamamlayarak teslim etmiş; uzman ve deneyimli kadrosu ve teknolojik donanımıyla sorumluluk bilinci içerisinde çalışmalarını yurtiçi ve yurtdışında sürdürmektedir.

Şirketimiz bütün faaliyetlerinde mükemmeliği yakalamayı, optimum çözümü sağlamayı; maksimum güvenlik, görsellik ve işlevlik unsurlarını gerçekleştirmeyi ve refah kalitesini arttırmayı amaç edinmiştir.

Şirketimizin teslim ettiği projelerin ve taahhüt işlerinin tamamında plan, program, sistem, yönetmelikler ve kaliteli işçilik uygulanmış ve kaliteli malzemeler kullanılmıştır.

Şirketimiz kalitesiz yapılması istenen iş taleplerini geri çevirmiş ve çevirmeye devam edecektir.

Şirketimiz Elektriğin basite alınmaması gerektiğini, düşük fiyat ve ucuzluğun referans alınarak tek belirleyici unsur olmaması gerektiğini; proje, malzeme ve işçilikte kaliteden taviz verilmesinin yaşam kalitesinden ve güvenlikten taviz verilmesi anlamına geldiğini ifade eder.

Dürüstlük, samimiyet, iş ahlakı, kaliteli proje, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Kaliteden asla taviz vermeyerek hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak ve sektördeki öncü kuruluş olmak hedefimizdir.

Şirketimiz sosyal, kültürel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve faaliyette bulunduğu konularda sürekli AR-GE çalışmaları yapar.

Şirketimiz ''Çevre Dostu'' dur ve muhtelif defalar ''Herkesin bir ağacı olmalı'' kampanyasına katılarak ağaç dikmiştir.

Çalışmalarımız bu doğrultuda müşterilerimizin hedeflerine odaklanarak kalite, program ve ''zamanın ötesinde uygulamalar'' esaslarına dayanır.

Her zaman bizim gibi bizim değerlerimize önem veren kişi ve kuruluşlarla birlikte işbirliği yapmayı arzu eder, yılların birikiminin beraberinde getirdiği güven ortaklığını sürdürmeyi amaçlarız.

Kendimizi bu anlamda müşterimizin başarı ve performansını; tecrübe, bilgi ve tasarım gücüyle tamamlayan bir ortak olarak görüyoruz.