Hakkımızda - Vizyon-Misyon | CMES Mimarlık Mühendislik

Vizyon-Misyon

Misyonumuz

Gücünü teknolojiden alıp mühendislikte üstün kaliteyi yakalayarak, tüm müşterilerin memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine kısa sürede, ekonomik ve kesin çözümler sunan ve bu çözümleri de sıfır hata ve kaliteli hizmet anlayışı ile sonuçlandıran “marka” haline gelmiş bir firma yaratmak temel vizyonumuzdur. Ayrıca Ülkemizin doğal güzelliklerini koruyarak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir ülke sunabilmemiz konusunda teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak daha çevreci çözümler bulmak ve hayata geçirmek konusunda ilk akla gelen firmalardan biri olabilmek hedefiyle faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Vizyonumuz

Binaların mekanik ve elektrik tesisatı iyi bir proje ile mümkündür. Teknik Artı Mekanik Mühendislik; yapıların mekanik ve elektrik sistemlerin işlevlerini yerine getirecek projelerin ve anahtar teslimi olarak uygulamasının yapılması görevini üstlenmiştir. Firmamız bu konuda yapılan uygulamaların geri bilgilendirmesi altında edinilen proje deneyimi ile kurulmuştur. Müşteri isteklerinin ve güncel teknolojik gelişmelerin harmanlanması neticesinde müşteri faydası gözetilerek yatırım ve işletme maliyetleri açısından en uygun çözümün uygulanması projelerimizde dikkat ettiğimiz en büyük noktadır. Hedefimiz; üstlendiğimiz projelerde her zaman hep bir adım öteye gitmek ve müşterilerimizin çıkarları için standartlara uygun bir önceki teknolojiye göre daha kısa amortisman süreli, daha yüksek verimli sistemlerin binalara uygulanmasını sağlamaktır.

Elektrik, bakım onarım teknolojileri konusunda birinci ilkesi dürüstlük olan, müşteri memnuniyetine odaklı, müşterilerine özel anahtar teslimi çözümler sağlayan, alanında lider, rekabette üstün, güvenilir tecrübe ve teknolojik altyapıya sahip, bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektir.